Naše firma Interiéry Vladimír Křenek vznikla v roce 1990 a zabývala se vlastní truhlářskou a čalounickou výrobou. Později jsme rozšířili sortiment o prodej plošných materiálů, palubek, podlahovek, OSB desek, lišt, hoblovaných profilů, hranolů, prken a plotovek. Zároveň provádíme formátování DTD laminovaných a následnou úpravou lepením ABS hran a nákližků ( do tl.3 mm) Vyrábíme standartní i atypická okna, dveře, zárubně a schody.

Podnětem k otevření vlastní prodejny v roce 1998 byla nabídka veškerého sortimentu nábytku dle požadavku a přání zákazníka. Dále zajišťujeme i zakázkovou výrobu nábytku.

Od roku 2001 jsme vybudovali kuchyňské studio s nabídkou kuchyňských linek dle přání zákazníka včetně prodeje vestavných spotřebičů, odsávačů, osvětlení a drátěného programu.

V roce 2007 byla provedena přístavba, kde se bude realizovat podlahové studio. Již pět let zachováváme statut rodinné firmy a snažíme se tak zajistit potřebnou kvalitu nad výrobou a prodejem.

V roce 2011 jsme se rozhodli vybudovat další prodejnu, kde budeme moci nabídnout svým zákazníků další sortiment příslušenství pro domácnost, oddělení barev a laků, textilní doplňky vč. konfekce.

V roce 2013 jsme rozšířili náš sortiment zboží na další pole působnosti do Štramberku. Na tomto krásném výletním místě na Kopečku, což je ulička pár kroků od Štramberské Trůby, můžete nalést naší prodejnu bytového textilu, dekorativní předměty, více zde.

Naše hlavní prodejna

Obchodní informace

Jméno a příjmení (obchodní firma):  Vladimír Křenek
Identifikační číslo:  10615148
Datum vzniku:  1.12.1990
Sídlo:  Malá strana 276, 742 13 Studénka
Okres:  Nový Jičín
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku.
Nábytek a další zboží rozvážíme pouze po Moravskoslezském kraji!
Od návrhu po realizaci

Připravíme pro Vás kompletní projekt

  • Změříme a prokonzultujeme na místě
  • Připravíme grafický 3D návrh + nabídku
  • Pomůžeme s výběrem příslušenství
  • Provedeme kompletní realizaci